Startpagina arrow Corso Nieuws arrow Culemborg verkozen tot beste corsoclub 2013
Culemborg verkozen tot beste corsoclub 2013 Afdrukken
Tijdens de oudejaarsshow van StadsTV Tiel is onze club met 42% van de uitgebrachte stemmen verkozen tot de beste corsoclub van 2013. Wij zijn bijzonder trots op deze uitverkiezing en zien dit als erkenning van alle goede inspanningen van onze vrijwilligers en sponsoren. Wij bedanken iedereen die op ons gestemd heeft. Voor diegenen die de uitzending gemist hebben, deze is via het internet nogmaals te bekijken op YouTube (de uitverkiezing zelf is ongeveer na 1 uur en 23 minuten).

Tevens wensen wij iedereen een gelukkig en gezond 2014 toe! En hopen ook dit jaar weer in een goede sfeer een fantastische fruitcorsowagen te maken.

Het bestuur van de Corsoclub Culemborg